Ankara, Çankaya Halı Yıkama Firmaları

Ankara ilinde, Çankaya ilçesinde 7 halı yıkama firması sizin için fiyat vermeye hazır. Firmanın adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için detay sayfasına gidiniz. Hizmet sonrası memnuniyetinizi yorum yaparak gösterebilir, firmanın diğer müşterileri için deneyiminizi paylaşabilirsiniz.

Önerilen Firmalar

DETAY TEMIZLIK HALı YıKAMA, halı yıkama piyasasının en tanınmış adreslerinden biridir ve firma, halılarınızı profesyonel anlamda temizler. İş yeri halıları, ofis halıları ve konut halısı gibi tüm halı modellerini iyi bir biçimde yıkar, arındırır ve hızlı şekilde teslim eder. Kısa sürede halı temizli...

Arda Halı Yıkama, öncelikli olarak Ankara nın Mamak ve Çankaya bölgelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Firmamız 2009 yılından bu yana gücüne güç katarak faaliyet gösterdiği yerlerin arasına Elmadağ, Hasanoğlan, Lalahan, Lalabel bölgelerini eklemiştir.

Halı yıkamacılığın Ankara da ki merkezine hoşgeldiniz. Ankara halı yıkama firmamız 2004 yılından itibaran halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halıların nasıl temizleneceğini en iyi biz biliriz.Halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize bırakırız, bunun için hiç bir extra ücret size yansımaz.

Ürünlerinizin hepsi antibakteriyel, antistatik ve antialerjik olması sebebiyle maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Dikmen Express Halı Yıkama'ya birbirinden güzel ve trend renklerde gelen halılar hijen sistem ve alternatif uygulamalar sonrası özel kuruma ünitelerine sahip olduğumuz için asla koku yapmıyor.

Şehrin her yerine halı yıkama servisi sağlayan, müşteri memnuniyet odaklı faaliyetlerini sürdüren ve kurumsal hizmet anlayışı ile fark yaratan GÜVEN HALı YıKAMA ANKARA ÇANKAYA, en güvenilir halı temizleme firmalarından biridir. GÜVEN HALı YıKAMA ANKARA ÇANKAYA, halı temizleme ve yıkama işlemleri ile...

MURAT HALı VE KOLTUK YıKAMA olarak sağlamış olduğumuz halı yıkama işlemlerinde halılarınızın iç katmanlarında gözle göremediğiniz akarları ve toz taneciklerini, doğal içerikli halı deterjanları ile yok ediyoruz. Standart halı yıkama uygulamasından sonra çıkmayan lekelere, son derece profesyonel ve a...

Organik leke çıkarıcılarımız, yeni nesil halı yıkama ekipmanlarımız ve doğal içerikli solüsyonlarımız ile halılarınızı güvenli biçimde temizliyoruz. NOKTA HALı YıKAMA olarak; halınızın boyutu ve modeli her ne olursa olsun aynı derecede hizmetimize özen gösteriyor ve memnuniyet garantisi veriyoruz. N...

Çankaya Halı Yıkama Firmaları

Günümüzün zorlu şartları altında temizlik ve hijyen oldukça önemlidir. Bu kapsamda halı yıkama işlemleri de giderek büyümekte ve gelişmektedir. Halı yıkama firmaları pek çok yerde faaliyet yürütmekte ve müşterilere kaliteli hizmet vermektedir. Bu firmalardan bir tanesi de Çankaya Halı Yıkama Firmaları’dır. Çankaya, Ankara’da bulunan, oldukça büyük ve canlı bir ilçedir. Burada pek çok faaliyet ve etkinlik yürütülmektedir.

Halı yıkama firmaları, halı yıkama işlemlerini hem fabrika hem de yerinde olarak gösterebilirler. Bu iki yıkama arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. haliyikamabul.com ekibi olarak sizler için en iyi halı yıkama firmalarını buluyor ve sizlerle buluşturuyoruz. İşini oldukça özverili ve kaliteli bir şekilde yapan firmalara halılarınızı gönül rahatlığı le teslim edebilirsiniz.

Çankaya Halı Yıkama Firmaları Hangi Hizmetleri Sağlayabilir?

Çankaya Halı Yıkama Firmaları, sadece evler için değil, tarihi mekân, yurt, okul, işyeri gibi pek çok alan içinde hizmet vermektedir. Bu alanların halılarının temizliği ve yıkaması oldukça zordur çünkü bu alanlarda bulunan halılar oldukça büyük ve ağırdır. Aynı zamanda çoğunlukla bu halıların üzerine ayakkabı ile basılmaktadır. Bu sebepten ötürü bu halıların yıkaması oldukça emek isteyen bir durumdur. haliyikamabul.com adresinden erişim sağlamış olduğunuz Çankaya Halı Yıkama Firmaları, işini oldukça kaliteli yapan firmalardan biridir.

Halı yıkama işlemleri çeşitli adımlar ve aşamalar içermektedir. Bu adımlar ve aşamalar aşağıdaki gibidir:

  • Oldukça büyük ve ağır olan halılar düz bir zemine yerleştirilir.
  • Halı yıkama işlemleri sırasında kullanılan makinelerin için saf su ve anti – bakteriyel şampuanlar ile doldurulur.
  • Şampuan ve su ile doldurulan makineler kirli halıların üzerinde iyice gezdirilir ve belli bir süre beklenir.
  • Bekleme süresi dolan halılar iyice durulanır ve kurumaya bırakılır.
  • Kuruyan halılar sağlam bir şekilde paketlenir ve adrese teslim edilir.

Halı yıkama firmaları sadece halı yıkama değil, perde yıkama, battaniye yıkama, koltuk temizleme, kuru temizleme, villa temizliği gibi çok çeşitli alanlarda da hizmet vermektedir.

Çankaya Halı Yıkama Firmaları’ndan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Çankaya Halı Yıkama Firmaları ile ilgili gerekli iletişim bilgilerini haliyikamabul.com adresinden erişebilirsiniz. Ayrıca Çankaya Halı Yıkama Firmaları’nın sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve gerekli bilgileri ve detayları öğrenebilirsiniz.

alı Yıkama Hizmeti Ver

Halı Yıkama Hizmeti Ver

İşini severek yapan halı yıkama firması mısınız? Yeni müşterilerini de mutlu etmek için hemen ücretsiz kayıt ol!