Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Cebeci Mahallesi, Cemal Güsel Caddesi, Numara:95/5 Çankaya / Ankara

Firma Hakkında

Halılar, dünden bugüne iş yerlerinde, ofislerde ve mülklerde en fazla kullanılan döşeme materyalidir. Ayrıca, iş istasyonlarının artmasıyla beraber ticari halılara olan gereksinim de aynı oranda artmıştır. Arda Halı Yıkama olarak; iş yerinizdeki ya da evinizdeki bütün model halı ve kilimlerinizi derinlemesine temizler, yüksek memnuniyet vadederiz. Ofis halı yıkama, ticari halı temizliği, ev halısı yıkama gibi konularda uzman olan personel ekibimiz ve yenilikçi ürünlerimiz ile kapsamlı bir yıkama ve temizlik uygulaması sağlıyoruz. Ürünlerinizin ihtiyaç duyduğu yıkama stillerini uyguluyor, halılarınızı doğru koşullar altında kurutuyor ve mümkün olan en kısa zamanda sizlere teslimat gerçekleştiriyoruz. Müşteri odaklı çalışma stilimiz ve titizliğimiz ile bütün halı yıkama taleplerinize başarılı biçimde yanıt verebiliriz.

Galeri

Firma Harita Konumu

Diğer Hizmetlerimiz

  • Perde Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz