Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Aydınlar Mah. Sokullu Mehmet Pasa Cad. Tevfik Fikret Sok. 5/A Çankaya, Ankara Çankaya / Ankara

Firma Hakkında

NOKTA HALı YıKAMA sizlere kentinizdeki en iyi halı temizleme hizmetini sağlar. Halı temizleme teknisyenlerimiz halı yıkama yöntemleri konusunda son derece donanımlıdır. NOKTA HALı YıKAMA halı yıkama hizmeti hızlı, rahat ve problemsizdir. İster ev ister ticari halı temizliğine gereksiniminiz olsun, işimizi beklentilerinize uyum sağlayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Halı yıkama ve temizleme sürecimiz, sert kimyasallar ya da deterjanlar kullanılmadan tamamlanır. Böylece halılar derinlemesine temizlenir, daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir temizlik işlemi ortaya çıkmış olur. Sağladığımız halı yıkama hizmeti, halı üzerindeki kirleri ve lekeleri harika bir şekilde ortadan kaldırır, mikropların, bakterilerin ve hastalıkları yayılmasının engeller. Son teknolojik halı yıkama uygulamalarımız sayesinde halılarınızdaki lekeler derinlemesine arındırılır. Sonuç olarak; halılarınız doğal görünümüne ve dokusuna kavuşur.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz