0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Uzman Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Ulubag Köyü Mardin Yolu Sanlıurfa Merkez, Sanlıurfa Merkez / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Halı yıkama ve temizlik sektöründe faaliyet sunan bir şirketiz. Uzman Halı Yıkama teknisyenleri, en zor lekeleri ve kalıplaşmış kirleri bile çıkarmak için eğitim alır. Tüm çalışanlarımızı en yüksek standartta tutuyoruz. Müşterilerimizin işimizden memnun kalacağını garanti ederiz. Müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi her zaman birinci önceliğimizdir. Halıya hapsolmuş alerjenler bakteri oluşturabilir ve hastalığa neden olabilir. Toz, küf, evcil hayvan tüyleri ve kir, halı lifine yapışabilir ve insanları bilmeden hasta edebilir. Halı yıkama hizmetimizle tüm bunların olmasını önlüyor ve sağlığınızı destekliyoruz. Uzman Halı Yıkama olarak evler ve her büyüklükteki işletme için ticari halı temizliği sunuyoruz. Piyasadaki en verimli halı temizleme yöntemini ve en kaliteli halı temizleme deterjanlarını tercih ediyoruz. Böylece halınız yıpranmadan ve zarar görmeden temizlenmiş oluyor.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Uzman Halı Yıkama