Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Akabe Mah. 1. Cad. 6 Evren Sanayi Sit. 9. Blok (Esref Fakkıbaba Çrs. Içinde) Sanlıurfa Merkez, Sanlıurfa Merkez / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Halı temizlik ve yıkama işlemlerinin çok konuşulan isimlerinden biri olan şirketimiz, kaliteli hizmete ve dürüstlüğe odaklanır. En iyi, en doğru ve en kaliteli hizmeti sağlamak için tüm imkanlarını seferber eden Ögretmenler Halı Yıkama ile siz de yüksek memnuniyet elde edebilirsiniz. Mutlu müşteri sayımız her gün çoğalıyor ve biz, sağlamış olduğumuz avantajlar ile gurur duyuyoruz. Ögretmenler Halı Yıkama olarak profesyonel ve işinde deneyimli ekibimiz, yenilikçi makinelerimiz, kaliteli halı solüsyonlarımız sayesinde halılarınızın olağanüstü biçimde temizlenmesini sağlıyoruz. Halı temizleme ve yıkama servisinde etkili, güvenilir ve uzun vadeli çözümler sunabiliyoruz. Her daim müşterilerimize dürüst, kibar ve profesyonel bir hizmet verdiğimizden emin olabilirsiniz. Ögretmenler Halı Yıkama, üstlenmiş olduğu işi en iyi biçimde tamamlar ve halılarınızı size hızlıca teslim eder.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz