Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Akabe Mah. 1. Cad. 6 Evren Sanayi Sit. 9. Blok (Esref Fakkıbaba Çrs. Içinde) Sanlıurfa Merkez, Sanlıurfa Merkez / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Halı yıkama ve temizlik faaliyetlerinde uzman olan Ögretmenler Halı Yıkama, halılarınızın en iyi koşullarda temizlenmesini ve hijyenik hale gelmesini sağlar. Sektörde deneyimli ve tam donanımlı firmamız ile her daim yanınızdayız! Yenilikçi halı temizleme makinelerimiz, halıyı bir temizleme solüsyonu ile karıştırılmış sıcak su ile buharlayıp temizler. İlk adımımız, halı parçacıklarını ve lekelerini gevşetmek için bir "ön işlem" spreyi uygulamaktır. Ardından halıyı temizlemek ve sterilize etmek için sıcak su çıkarma işlemine başlarız. Makineler daha sonra sıcak su ve temizleme solüsyonunun karışımını, liflere yapışmış kalıntıları gevşetmek için halının derinliklerine gönderir. Bundan sonra, güçlü bir vakum, sıcak su solüsyonunu emer ve halının tozunu ve kalıntılarını giderir. İdeal koşullarda yıkanan ve derinlemesine temizlenen halılarınızı özenle kurutur ve size teslim ederiz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz