Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Evren Sanayi Sitesi Arkası Matbaacılar Sitesi Merkez / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Memurlar Halı Yıkama Şanlıurfa'da (yaklaşık 60 yıllık halı satıcısı olarak hizmet verdikten sonra) halı yıkama sektöründe profesyonel halı yıkamacılar derneğine üye olup tam otomatik makineleri ile hizmet vermekle birlikte Şanlıurfa'daki yaklaşık %40 kurum ve kuruluşların iş bitirmesi ile hizmet vermektedir.

Memurlar Halı Yıkama olarak biz Merkez, İlçe ve Merkeze bağlı köylere hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ
Memurlar Halı Yıkama Olarak amacımız; faaliyet alanlarımızla bugune kadar sağladığımız sürekli ve yetkin hizmet anlayışımızla amatör ruhumuzu bozmadan ama daha profesyonel kaygılarla hizmet kalitemizi yükseltip, Siz saygıdeğer iş ortaklarımıza daha iyisini sunmaktır.

VİZYONUMUZ
Memurlar Halı Yıkama Firmamız kurulduğu yıldan bu yana insanların daha sağlıklı ortamlarda yaşaması için halı yıkama, koltuk yıkama, bataniye yıkama, yün yıkama, yorgan yıkama, vb hizmetlerde kaliteli ürün ve profesyonel ekipmanlarla süreci gerçekleştirip elde edilen sonuçlar neticesinde müşterilerin ürünlerini bakterilerden ve mikroplarda temizlemektir.

Galeri

Firma Harita Konumu

Diğer Hizmetlerimiz

  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz