61 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu HasMet Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Menderes Mah. 35416 Sok. 749/B Mezitli, Mersin Mezitli / Mersin

Firma Hakkında

Uzun senelerden bu yana faaliyetlerine devam eden ve köklü bir firma olan HasMet Halı Yıkama, sektörün öncü isimlerindendir. Kaliteli hizmet, etkileyici temizlik ve hızlı teslimat ile öne çıkan HasMet Halı Yıkama, ekonomik fiyat politikasıyla da müşterilerini memnun eder. HasMet Halı Yıkama halı yıkama hizmeti tam anlamıyla müşteri beklentilerini karşılar. Virüs, leke ve bakterilere karşı kendi özel yöntemlerini kullanır ve halılarınızı en iyi şekilde temizler. Halı yıkama ve temizleme uygulamasından sonra halılarınızın renkleri karışmaz, halılarınız kuru bir şekilde teslim edilir, kir ve lekelerinden arındırılır. Halı yıkama hizmetleri ile sektöre yön vermeye devam eden HasMet Halı Yıkama, güvenilir, etkili ve kaliteli hizmetin diğer adıdır. HasMet Halı Yıkama’nın uyguladığı yıkama ve temizlik işlemlerinin ardından halınız ilk günkü gibi görünür.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
61 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu HasMet Halı Yıkama