Halı Yıkama Bul
23 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu KARDESLER OTO VE HALı YıKAMA

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Yesilöz Mah. Yapıt Cad. 17 Cihanbeyli, Konya Cihanbeyli / Konya

Firma Hakkında

KARDESLER OTO VE HALı YıKAMA, yenilikçi uygulamaları, etkileyici ve kusursuz hizmeti sayesinde halı temizliği piyasasının önde gelenlerinden biri olmayı başarmıştır. İşinde uzman, güvenilir, bilgili ve tam donanımlı çalışanlarımız ile halı temizleme ve yıkama taleplerinizi optimum biçimde karşılarız. Standart aşınma ve yıpranmanın dışında kimi zaman önemli dökülmeler halı ve kilimlerde derin lekelere yol açabilir. İz bırakmadan lekeyi tam anlamıyla yok etmek için KARDESLER OTO VE HALı YıKAMA olarak doğru ve uzman bir halı temizlik hizmeti sunarız. Suyun ısısı, temizleme sırasında yüzeyi dezenfekte eder. Aynı zamanda lekelerin çözülmesine ve döküntülerin yerinden çıkmasına destek olur. Güçlü ekipmanlarımız diğer temizleyicilerin çoğundan daha fazla ısı sağlar. Tüm özel yöntemlerimiz, halılarınızın zarar görmeden hijyenik şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
23 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu KARDESLER OTO VE HALı YıKAMA