Halı Yıkama Bul
8 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Altunlar Halı Ve Koltuk Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Dumlupınar Mah. Adnan Menderes Blv. Gölcük / Kocaeli

Firma Hakkında

Kişiye özel halı temizliğinin en iyi adresi olan firmamız, piyasanın önde gelen isimleri arasındadır. Halı yıkama ve temizlik servislerimiz ile müşterilerimiz için yüksek memnuniyet garantisi sunuyoruz. En gelişmiş ekipmanlar ve en iyi deterjanlarımız ile halı temizliğinde harikalar yaratıyoruz. Altuğ Halı Yıkama, iç mekanlarınızın değerli kilim ve halıları için üstün bir temizlik servisi sağlıyor. Şirketimizdeki tüm ekip arkadaşlarımız işinin ehli, sektörde uzun yıllardır aktif olarak çalışan kişilerdir. Hem ekibimiz hem de teknolojik yöntemlerimizin katkısıyla, halılarınızın kusursuz şekilde temizlenmesini mümkün kılıyoruz. Uyguladığımız metotlar sonucunda halılarınız daha parlak, temiz ve hijyenik oluyor. Altuğ Halı Yıkama olarak kullandığımız halı solüsyon ve şampuanlar, asla halılarınızı yıpratmıyor ve aksine halılarınızın ömrüne katkı sağlıyor.

Galeri

Firma Harita Konumu

Diğer Hizmetlerimiz

  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Perde Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
8 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Altunlar Halı Ve Koltuk Yıkama