Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tepeüstü Mah. Öztürk Sok. 33/B Ümraniye , Istanbul Ümraniye / İstanbul

Firma Hakkında

Yüksek kaliteli ve profesyonel bir halı yıkama hizmeti sağlayan Köpük Hanım Halı Yıkama, sektörün güvenilir firmalarından biridir. Detaylı ve kusursuz bir halı yıkama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız; Köpük Hanım Halı Yıkama daima yanınızda! Köpük Hanım Halı Yıkama olarak bünyemizdeki personeller halı yıkama teknikleri ve leke çıkarma konusunda tam donanımlıdır ve günümüzde mevcut olan en profesyonel halı temizleme sistemlerini kullanıyoruz. Uyguladığımız sıcak suyla halı temizliği, önceden püskürtülen ve en az on beş dakika halı yüzeyinde bekletilen deterjanlar ile yapılır. Kullandığımız halı temizlik solüsyonları, oldukça güçlüdür ve kalitelidir. Halı yıkama işlemi sonrasında halınızdaki olası virüs, bakteri ve mikroplar derinlemesine temizlenir. Bir diğer halı yıkama yöntemimiz ise kuru yıkamadır. Bu sistemi daha hassas halı modelleri için uygularız ve halılarınızın harika bir şekilde temizlenmesini sağlarız.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz