Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tepeüstü Mah. Öztürk Sok. 33/B Ümraniye , Istanbul Ümraniye / İstanbul

Firma Hakkında

Aileniz veya çalışanlarınız için hijyenik, sağlıklı ve konforlu bir iç mekan oluşturmak istiyorsanız; halı temizliğine önem vermelisiniz. Köpük Hanım Halı Yıkama olarak; halı yıkama uygulamalarında yüksek kaliteli hizmetimizle bütün taleplerinizi karşılayabiliriz. Son derece deneyimli uzmanlarımız, halı ve kilimleriniz için optimum düzeyde temizlik sağlar. Halılarınızı kir, toz ve lekelerden arındırırken aynı zamanda halılarınızın ömrünü de uzatmaya yardımcı oluruz. Halılarınızın iç bölümünde ve üzerinde bulunan tüm bakteri, toz ve lekeleri en iyi endüstriyel temizlik uygulamalarını tercih ederek ortadan kaldırırız. Yöntemlerimiz, zararlı kimyasallar kullanmadığımız için halılarınızın orijinalliğini kaybetmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bütün deterjan çeşitlerimiz ve ekipmanlarımız, çevre ve insan sağlığını koruyacak nitelikler taşır. Köpük Hanım Halı Yıkama olarak; halı temizliği hizmetini kolay ve ekonomik hale getiriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz