Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tepeüstü Mah. Öztürk Sok. 33/B Ümraniye , Istanbul Ümraniye / İstanbul

Firma Hakkında

Köpük Hanım Halı Yıkama olarak sağlamış olduğumuz halı yıkama işlemlerinde halılarınızın iç katmanlarında gözle göremediğiniz akarları ve toz taneciklerini, doğal içerikli halı deterjanları ile yok ediyoruz. Standart halı yıkama uygulamasından sonra çıkmayan lekelere, son derece profesyonel ve antibakteriyel leke çıkarıcılar uyguluyoruz. Gün geçtikçe servis ağımızı artırıyor ve memnun müşteri sayımızı çoğaltıyoruz. Köpük Hanım Halı Yıkama, işinde deneyimli, profesyonel ve eğitimli bir ekip tarafından hizmet sunar. Halı yıkama konusundaki tecrübelerimiz sayesinde, kaliteli bir hizmet sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor, halıların en iyi koşullarda temizlenmesini sağlıyor ve daha sağlıklı yaşam alanlarının oluşmasına katkıda bulunuyoruz. Bütün boyut ve türdeki halılarda maksimum temizlik kalitesi ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz