Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tepeüstü Mah. Öztürk Sok. 33/B Ümraniye , Istanbul Ümraniye / İstanbul

Firma Hakkında

Köpük Hanım Halı Yıkama, iş yeri ve ev halı yıkama uygulamalarında onlarca seneden bu yana sektör lideri olmaya devam ediyor. İşinde bilgili ekibi ve müşteri memnuniyet garantili hizmetiyle tutarlı sonuçlar vadediyor. Halı yıkama endüstrisinin en fazla tercih edilen firmalarından olan Köpük Hanım Halı Yıkama, müşterilerinin temizlik gereksinimlerini anlamak ve belirlemek için ciddi zaman ayırır. Yıkama ve temizlik işlemlerini sert kimyasallar ve zararlı deterjanlar olmadan gerçekleştirir. Tercih ettiği halı yıkama ürünlerinin tümü %100 organik içeriklidir. Köpük Hanım Halı Yıkama’nın son teknolojik metotları sayesinde, işlem sonunda halılarınızın rengi değişmez ve yıpranmaz. Şirket, halılarınızı antibakteriyel solüsyonlar ile yıkar ve temizler. Bütçe dostu fiyat politikası ve özel halı yıkama yöntemleri ile en kaliteli hizmeti sunar.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz