33 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Bugra Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Habipler Mah. 2717. Sok. 9 Sultangazi, Istanbul Sultangazi / İstanbul

Firma Hakkında

Kilim ve halı modelleri, sahip olunan en değerli eşyalar listesinde ilk başlarda yer alır. Konut halısı ve iş yeri halısı temizliği söz konusu olduğunda adından söz ettiren Bugra Halı Yıkama, yüksek performanslı hizmeti ile bir adım öne çıkar. Kaliteli ve güvenli bir halı yıkama servisi için Bugra Halı Yıkama hep sizinle! Halı ve kilimlerinizin düzenli aralıklarla profesyonel işlemden geçmesi ve derinlemesine temizlenmesi şarttır. Bu uygulamalar, halınızın ömrünü uzatırken diğer yandan iç mekanınızın hijyen düzeyini önemli ölçüde artırır. Bugra Halı Yıkama olarak inatçı lekeleri, tüy birikintilerini, bakteri ve toz detaylarını, kötü kokuları yok eder, halınızı tertemiz biçimde size teslim ederiz. Bütün işlemlerimiz sırasında yeni nesil ekipmanlar ve halılar için özel geliştirilmiş solüsyonlar kullanırız. Bu da halılarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi demektir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
33 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Bugra Halı Yıkama