33 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Bugra Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Habipler Mah. 2717. Sok. 9 Sultangazi, Istanbul Sultangazi / İstanbul

Firma Hakkında

Halı yıkama alanında köklü bir geçmişi bulunan Bugra Halı Yıkama, bu sektörde en çok tercih edilen şirketler arasındadır. Yeni nesil ekipmanlar, doğal içerikli halı yıkama malzemeleri ve deneyimli çalışanlarımız ile her daim hizmet vermeye hazırız. Çeşitli halı temizleme ve yıkama yöntemlerimiz sayesinde halınızın ömrünü uzatıyoruz, iç mekanlarda iyi görünen ve temiz halılar kullanmanızı mümkün kılıyoruz. Müşteriye özel yöntemimiz, sadece sizin halınızın yıkandığı bir işlemi ifade eder. Bu da demek oluyor ki; sizin halınıza işlem yaparken başka hiçbir halı için uygulama yapmayız. Böylece halılarınız güvenli ve sağlıklı koşullarda temizlenmiş olur. Bugra Halı Yıkama, halınızda biriken kalıntıları, kokuları, tozları, akarları, bakterileri ve inatçı lekeleri harika şekilde temizler.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
33 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Bugra Halı Yıkama