33 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Bugra Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Habipler Mah. 2717. Sok. 9 Sultangazi, Istanbul Sultangazi / İstanbul

Firma Hakkında

İş yeriniz veyahut konutunuz için profesyonel bir halı yıkama servisine ihtiyacınız varsa, çok doğru yerdesiniz! Bunun için yapmanız gereken tek şey Bugra Halı Yıkama ile iletişim kurmak! Güler yüzlü, yüksek performanslı ve kaliteli hizmet için daima sizinle olduğumuzu hatırlatırız. Bugra Halı Yıkama’nın sağlamış olduğu halı yıkama ve temizleme işlemleri profesyonel ve kaliteli olduğu kadar aynı zamanda da ekonomiktir. Böylece firmamız, en iyi temizlik hizmetini sunarken, aile bütçenizi de sarsmamış olur. Şirketimizin tercih ettiği halı deterjanları, tamamen organiktir ve TSE prosedürlerine uyumludur. Bu şekilde halı ve kilimlerinizin en iyi şartlarda temizlenmesini mümkün kılarız. Siz de olağanüstü halı yıkama hizmetimizi keşfederek, daha temiz ve parlak görünümlü halılar elde edebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
33 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Bugra Halı Yıkama