33 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Bugra Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Habipler Mah. 2717. Sok. 9 Sultangazi, Istanbul Sultangazi / İstanbul

Firma Hakkında

Temizlik tarzımız, kullanmış olduğumuz organik içerikli halı şampuanları ve son teknolojik cihazlar, halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlar. Bugra Halı Yıkama olarak kaliteli ve kapsamlı temizlik ihtiyaçlarınız için buradayız! Ekip üyelerimiz, hizmet talebinizi alır almaz hızlı bir şekilde harekete geçer. Sizden teslim alınan her tür ve boyuttaki halılar, derinlemesine incelenir ve hangi temizlik yönteminin kullanılacağına karar verilir. Ardından, halılarınız yıkama ve temizlik aşamalarından geçer. Leke, kalıntı ve tozlardan arınan halılarınız ideal koşullarda kurutulur. Son adımda ise ekip üyelerimiz, halılarınızı size teslim etmek üzere yola çıkar. Bugra Halı Yıkama olarak en hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı halı temizliği vadediyoruz. Kapsamlı halı yıkama uygulamaları için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
33 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Bugra Halı Yıkama