Halı Yıkama Bul
49 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Kavakpınar Mah. Cemil Meriç Cad. 82 Pendik , Istanbul Pendik / İstanbul

Firma Hakkında

Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri, halılarınızı etkili ve verimli bir şekilde temizlemek için gereken ekipmana ve uzman bilgisine sahiptir. Tek seferlik bir halı yıkama işleminde hem yüzey seviyesindeki lekeleri hem de daha derin lekeleri çıkaracak yöntemler kullanır. Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri, halılarınızı derinlemesine temizlemek için sıcak su ve kimyasalların bir karışımını kullanır. Halı, herhangi bir üst tabaka tozundan kurtulmak için önceden vakumlanır. Bir temizleme kimyasalı uygulanır ve halı liflerinin içindeki kirlerin yok olması sağlanır. Halıya yüksek basınçla sıcak su enjekte edilir, alt tabakadaki kirler yok edilir. İnatçı lekeleriniz varsa, halının yüzeyini yumuşatmak için çeşitli malzemeler kullanılır. Tüm halı şampuanı ve deterjanlar etkili bir şekilde uygulanır, işlem sonunda halılarınızda herhangi bir kalıntı bırakmaz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
49 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri