Halı Yıkama Bul
49 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Kavakpınar Mah. Cemil Meriç Cad. 82 Pendik , Istanbul Pendik / İstanbul

Firma Hakkında

Uzun senelerden bu yana faaliyetlerine devam eden ve köklü bir firma olan Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri, sektörün öncü isimlerindendir. Kaliteli hizmet, etkileyici temizlik ve hızlı teslimat ile öne çıkan Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri, ekonomik fiyat politikasıyla da müşterilerini memnun eder. Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri halı yıkama hizmeti tam anlamıyla müşteri beklentilerini karşılar. Virüs, leke ve bakterilere karşı kendi özel yöntemlerini kullanır ve halılarınızı en iyi şekilde temizler. Halı yıkama ve temizleme uygulamasından sonra halılarınızın renkleri karışmaz, halılarınız kuru bir şekilde teslim edilir, kir ve lekelerinden arındırılır. Halı yıkama hizmetleri ile sektöre yön vermeye devam eden Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri, güvenilir, etkili ve kaliteli hizmetin diğer adıdır. Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri’nın uyguladığı yıkama ve temizlik işlemlerinin ardından halınız ilk günkü gibi görünür.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
49 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri