Halı Yıkama Bul
49 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Kavakpınar Mah. Cemil Meriç Cad. 82 Pendik , Istanbul Pendik / İstanbul

Firma Hakkında

Halı temizliği için Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri’yı seçtiğinizde, daha derinlemesine temizlenen, daha hızlı kuruyan halılar ile siz ve aileniz için daha sağlıklı bir yuvaya sahip olursunuz. Halı temizleme hizmetlerinde seçim hakkınız olduğunu anlıyoruz. Ancak tüm halı temizleme hizmetleri aynı değildir. Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri, halınızı yıkamak için özel yöntemler tercih eder. Kuru yıkama uygulaması, standart halı yıkama işlemine göre %80 daha az su kullanır. Bu nedenle halılar günler değil saatler içinde kurur. Buharlı halı yıkama işlemimizde düşük su yöntemini uygularız. Bu da halınızın alt bölümünde küf oluşmasını ve halının kısa sürede yıpranmasını önler. Halı yıkama hizmetimizde en iyi ekipmanlar, en kaliteli halı temizleme şampuanı ve deterjanları ile halınızın hijyen kazanmasını sağlarız.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
49 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Keklikler Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri