Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Güzelyalı Mah. Eyübsultan Cad. No:33/B Pendik / İstanbul

Firma Hakkında

Halılarınız ve kilimleriniz her ne kadar kirli olursa olsun, Güzel Halı Yıkama’nın uyguladığı metotlar sayesinde ürünleriniz ilk günkü gibi temiz ve ışıltılı bir hal alabilir. Müşteri memnuniyet garantili servislerimiz, işinin ehli uzmanlarımız ve güçlü ekipmanlarımız sayesinde tüm beklentilerinize yanıt verme kapasitesine sahibiz. Hepimizin bildiği üzere halı ve kilimler, iç mekanlar için hem güzel hem de konforlu bir alan yaratır. Fakat, aynı zamanda halılar kire, mikroplara, bakterilere ve çeşitli lekelere en çok maruz kalan eşyalardır. Bu nedenle Güzel Halı Yıkama olarak; halılarınızın lüks görünümlerini her daim korumalarını ve tertemiz görünmelerini sağlıyoruz. Halılarınız için en iyi yöntemleri kullanıyor ve onların yıpranmasını önleyip, derinlemesine temizlenmesini mümkün kılıyoruz.

Galeri

Firma Harita Konumu

Diğer Hizmetlerimiz

  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Perde Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz