Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Cumhuriyet Mah. Asık Veysel Cad. Limon Çiçegi Çıkmaz Sok. 20 Küçükçekmece , Istanbul Küçükçekmece / İstanbul

Firma Hakkında

Halı yıkama ve temizlik piyasasında faaliyetlerini sürdüren deneyimli bir firmayız. Global Cennet Halı Yıkama ekibimiz, en zorlu lekeleri ve kalıp haline gelmiş kirleri dahi yok etmek için eğitim desteği görmüştür. Müşterilerimizin, hizmetimizden en yüksek faydayı sağlamalarını amaç ediniyor ve bu sebeple çalışanlarımızı yüksek standartlara karşı hazırlıyoruz. İşimizin kalitesi, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti bizim için önemli olan değerlerin en başında gelir. Halınıza birikmiş bakteriler ve kirler, zamanla sağlığınızı tehdit edebilir. Bu yüzden rutin şekilde halı temizliği ve yıkama uygulamaları ile iç mekanınızda hijyenik bir ortam yaratmanız önemli bir konudur. Global Cennet Halı Yıkama olarak üstün halı yıkama servisimiz ile alanınızın daha temiz ve hijyenik olmasına katkı sağlayabiliriz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz