Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Cumhuriyet Mah. Asık Veysel Cad. Limon Çiçegi Çıkmaz Sok. 20 Küçükçekmece , Istanbul Küçükçekmece / İstanbul

Firma Hakkında

Global Cennet Halı Yıkama, gerekli tüm ekipman ve deterjanlarla donatılmış profesyonel bir halı temizleme firmasıdır. Özel kumaş türünüz için en iyi temizleme tekniğini belirler ve kullanırız. Yüksek vasıflı teknisyenlerimiz, halılarınızı ideal şekilde temizler ve arındırır. Global Cennet Halı Yıkama olarak; tüm mikropları ve bakterileri %99,99 oranında ortadan kaldıran halı sanitasyonu sunuyoruz. Sıcak su çıkarma tekniğiyle yapılan derin halı temizliği, normal buhar işleminden çok daha gelişmiştir. Bu buhar bazlı ekstraksiyon prosedürü, kirli halıları, kilimleri ya da paspasları yıkamak için etkilidir. Halı yıkama işlemi sırasında mevcut lekelere ve kir izlerine özel bir ön koşullandırma çözümü uygulanır. Daha sonra uygun temizleme yöntemine geçilir. Temizlenen halınız, ideal koşullarda kurumaya bırakılır.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz