Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Çiftlik Mah. Cumhuriyet Cad. 132/B Çavusbası Beykoz , Istanbul Beykoz / İstanbul

Firma Hakkında

Bugüne kadar pek çok ekipman sağlayıcı firma ile iş birliği yaptık, çok sayıda halı deterjanını test ettik ve sayamayacağımız kadar halı için yıkama ve temizleme işlemleri uyguladık. Lavanta Halı Yıkama olarak; kaliteyi, güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini garanti eden bir iş yapma şeklimiz bulunmaktadır. Firmamızdaki bütün süreçlerin ilerlemesi, müşteri memnuniyetine odaklanarak gerçekleşir. Lavanta Halı Yıkama, en iyi ekipmanlar ve piyasanın en kaliteli halı şampuanlarını kullanır. Bununla birlikte ekibimiz; işinde deneyimli ve teknik bilgi sahibi bireylerden oluşur. Halılarınızı yıkama ve temizleme işlemi sırasında tek bir makine ve deterjana bağlı kalmıyor, birden fazla doğal deterjan, renk koruyucu ve son teknolojik ekipman kombinasyonunu tercih ediyoruz. Firmamız bünyesinde kullanılan tüm deterjanlar ve uygulamalar, insan ve çevre dostudur.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (3)

  • 5,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz