47 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Lavanta Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Çiftlik Mah. Cumhuriyet Cad. 132/B Çavusbası Beykoz , Istanbul Beykoz / İstanbul

Firma Hakkında

Lavanta Halı Yıkama şehrinizdeki en kaliteli ve en iyi halı yıkama servisini sunar. Halı yıkama uzmanlarımız, halı temizleme metotları hususunda son derece bilgili ve tecrübelidir. Lavanta Halı Yıkama olarak halı temizliği konusunda hızlı hizmet ve yüksek kalite vadederiz. Eviniz veya iş yeriniz için halı yıkama gereksinimiz varsa, bizler daima buradayız! Halı temizliği sürecimiz, halınıza zarar verme kapasitesi yüksek olan sert kimyasalların kullanımını içermez. Lavanta Halı Yıkama, bütün halıların yıkanma ve temizlenme aşamalarında tam anlamıyla doğal içerikli ürünleri kullanır. Böylece halılarınızın sararması, solması ve yıpranması söz konusu olmaz. Halı yıkama tekniklerimiz, halınızın doku ve niteliklerine göre değişir. İleri teknolojik yöntemlerimiz ile halılarınızdaki mikroplar ve lekeler en iyi biçimde arınır.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (3)

  • 5.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
47 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Lavanta Halı Yıkama