47 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Lavanta Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Çiftlik Mah. Cumhuriyet Cad. 132/B Çavusbası Beykoz , Istanbul Beykoz / İstanbul

Firma Hakkında

İş yeriniz veyahut konutunuz için profesyonel bir halı yıkama servisine ihtiyacınız varsa, çok doğru yerdesiniz! Bunun için yapmanız gereken tek şey Lavanta Halı Yıkama ile iletişim kurmak! Güler yüzlü, yüksek performanslı ve kaliteli hizmet için daima sizinle olduğumuzu hatırlatırız. Lavanta Halı Yıkama’nın sağlamış olduğu halı yıkama ve temizleme işlemleri profesyonel ve kaliteli olduğu kadar aynı zamanda da ekonomiktir. Böylece firmamız, en iyi temizlik hizmetini sunarken, aile bütçenizi de sarsmamış olur. Şirketimizin tercih ettiği halı deterjanları, tamamen organiktir ve TSE prosedürlerine uyumludur. Bu şekilde halı ve kilimlerinizin en iyi şartlarda temizlenmesini mümkün kılarız. Siz de olağanüstü halı yıkama hizmetimizi keşfederek, daha temiz ve parlak görünümlü halılar elde edebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (3)

  • 5.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
47 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Lavanta Halı Yıkama