35 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Özpak Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Ismet Pasa Mah. Uluhan Sok. 14/B Bayrampasa 34040, Istanbul Bayrampaşa / İstanbul

Firma Hakkında

Halı, geçmişte olduğu gibi şu anda da evlerde ve ticari ortamlarda en çok tercih edilen döşeme malzemesidir. Kabinlerin ve iş istasyonlarının ortaya çıkması, halıların zeminden tavana kadar geniş alanları kapladığı anlamına gelir. Özpak Halı Yıkama, halılarınızın kusursuz biçimde temizlenmesini ve eski görünüme kavuşmasını sağlar. Özpak Halı Yıkama olarak; ofis halısı temizliği, iş yeri halı temizliği ve ev halısı temizliği konusunda uzmanlaştık. Halı yıkama ve temizlik ekibimizde yer alan çalışanlarımız, işinin ehli ve profesyonel olan kişilerdir. Halınızın gereksinim duyduğu yıkama ve temizleme yöntemini uygular, halılarınızı ideal koşullarda kurutur ve size tertemiz şekilde teslim ederiz. Bütçe dostu fiyat politikamız, hızlı teslimat şeklimiz, müşteri odaklı anlayışımız ile her türlü halı temizliğini üstlenmeye hazırız!

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 2.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
2.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
2.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
2.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
35 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Özpak Halı Yıkama