Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Ismet Pasa Mah. Uluhan Sok. 14/B Bayrampasa 34040, Istanbul Bayrampaşa / İstanbul

Firma Hakkında

Halı temizliği konusunda köklü bir geçmişe sahip olan Özpak Halı Yıkama, halı yıkama servisi alanında en gelişmiş ürün ve ekipmanları kullanmaktadır. Avrupa standartlarına uygun temizlik ve halı yıkama yöntemlerimiz sayesinde, halılarınızın en iyi durumda kalmasını sağlıyoruz. İşletmemizde kişiye özel halı yıkama sistemleri ile hizmet sunmaktayız. Kişiye özel halı yıkama yöntemimiz; yalnızca sizin ürünlerinizin yıkandığı ve diğer müşterilerin halıları ile herhangi bir temas gerçekleşmediği bir uygulamadır ve tam anlamıyla yüksek güvenlik ve hijyen vadeder. Sistemin her ünitesinde tek bir halı yıkama işlemi yapılabilmekte ve ünitelerin her birinde temiz su kullanılmaktadır. Halı yıkama ve temizlik uygulamalarında organik deterjanlar tercih edilir ve halılarınızın zarar görmesi engellenir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz