57 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Yıldızlar Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Göztepe Mah. Kazım Karabekir Cad. 2311 Sok. 4/A Bagcılar, Istanbul Bağcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Yıldızlar Halı Yıkama olarak; mevcut en kaliteli temizlik hizmetlerini sunmak için çok çalışıyoruz. Halı yıkama işlemlerinde uzun senelerden bu yana faaliyetlerimize devam ediyoruz. Hızlı, güvenilir ve etkili bir hizmet sağlıyoruz. Kaliteli temizlik malzemeleri kullanıyor ve halılarınızın zarar görmesini önlüyoruz. Temel önceliğimiz; müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Bu sebeple halı yıkama ve temizleme işlemlerinin tümünü, prosedürlere uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimizle birlikte, ailelerin ve işletmelerin olabildiğince temiz, güvenli ve sağlıklı kalmalarını desteklemiş oluyoruz. Halınızın ihtiyaç duyduğu teknik ve yöntemleri uyguluyor, kusursuz bir temizlik sağlıyoruz. Yıldızlar Halı Yıkama bütün müşterilerine uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti vadeder. Halı yıkama hizmetine gereksinim duyan herkese mümkün olan en hesaplı ve en iyi temizliği sunmak için buradayız!

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
57 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Yıldızlar Halı Yıkama