57 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Yıldızlar Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Göztepe Mah. Kazım Karabekir Cad. 2311 Sok. 4/A Bagcılar, Istanbul Bağcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Yıldızlar Halı Yıkama, halı temizleme sektörünün en tanınmış isimlerinden biridir ve şirket, en yaygın ev alerjenlerinin ortalama %94'ünü ortadan kaldırır. Yıldızlar Halı Yıkama, ofis halısı, işletme halıları, ev halıları gibi her türlü halı çeşidini harika bir şekilde yıkar, temizler ve hijyenik hale getirir. Halılarınızın kurumasını beklemek için daha az zaman harcamak istiyorsanız, daha kısa kuruma süreleriyle derinlemesine temizlik yapabilecek bir halı temizleme şirketine ihtiyacınız vardır. Yıldızlar Halı Yıkama, derinlemesine temizlik sunmasının yanı sıra, hızlı teslimat süreleriyle de müşteri memnuniyetini yüksek tutar. Halı yıkama ve temizleme hizmetlerinin çoğunda, alerjenlerin en kapsamlı şekilde uzaklaştırılmasını sağlamak için genellikle buharlı halı temizliği kullanılır. Sıcak suyla halı yıkama işlemi olarak da bilinen bu yöntem, Yıldızlar Halı Yıkama’nın profesyonel olduğu alandır.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
57 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Yıldızlar Halı Yıkama