Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Göztepe mahallesi. İnönü caddesi. Saray sokak. No:11 Bağcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Eviniz veya işiniz için uzman halı temizlik hizmetine gereksinim duyuyorsanız; yapmanız gereken tek şey Ay Yıldız Halı Yıkama ile iletişime geçmek! İşinde profesyonel olan Ay Yıldız Halı Yıkama, güler yüzlü hizmeti, tam donanımlı ekibi ve üstün hizmet kalitesi ile farkını ortaya koyar. Ay Yıldız Halı Yıkama halı temizleme ve yıkama uygulamaları hem ekonomiktir hem de pek çok avantajı beraberinde getirir. Ay Yıldız Halı Yıkama’nın halı temizliği uygulamalarında kullanmış olduğu deterjan grubu ürünler, TSE standartlarına uygundur ve halınıza olası bir zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiştir. Aynı şekilde Ay Yıldız Halı Yıkama’nın halı yıkama ekipmanları da son teknolojik özellikler ile donatılmıştır. Tüm bunlar, halınızın en iyi koşullarda temizlenmesini ve yıkanmasını mümkün kılar. En iyi halı yıkama hizmeti için Ay Yıldız Halı Yıkama ile iletişim kurabilirsiniz!

Galeri

Firma Harita Konumu

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz