Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Göztepe mahallesi. İnönü caddesi. Saray sokak. No:11 Bağcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Ev halısı temizliği, ofis halısı yıkama, otel halısı yıkama ve iş yeri halı temizliği gibi hizmetler sağlayan Ay Yıldız Halı Yıkama, uzun senelerden bu yana halı yıkama faaliyetlerine devam ediyor. Hızlı teslimat, ekonomik fiyat politikası ve üstün temizlik yöntemleri ile sektörde farkını ortaya koyan şirket, yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor. İş yeriniz veya konutunuz için halı yıkama hizmetine gereksinim duyuyorsanız; Ay Yıldız Halı Yıkama, beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verebilir. En kaliteli halı yıkama malzemelerini ve son teknolojik ekipmanları kullanan Ay Yıldız Halı Yıkama ile halılarınızın temizlik işlemi yüksek standartlarda gerçekleşir. Ay Yıldız Halı Yıkama’nın bu hizmeti sonrasında halılarınızda herhangi bir yıpranma meydana gelmez, lekeler, kirler ve çeşitli kalıntılar ortadan kaybolur. Ay Yıldız Halı Yıkama, güler yüzlü, kaliteli ve başarılı hizmetiyle daima yanınızda!

Galeri

Firma Harita Konumu

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz