Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tahtakale Mah. Özgürlük Sok. 10 Avcılar, Istanbul Avcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Halılar, gerek iş yerlerinde gerekse evlerde en çok kullanılan malzemelerden biridir. Bu nedenle leke ve kirlere maruz kalması kaçınılmaz bir sonuçtur. Koza Halı Yıkama, kirlenen, kötü görünen ve insan sağlığını tehdit eden lekeli halıları en iyi yöntemlerle arındırır. Koza Halı Yıkama, uzun senelerden beri yüksek performanslı bir hizmet sağlar ve halılarınızı hijyenik hale dönüştürür. Halı temizliğinin güvenilir isimlerinden olan Koza Halı Yıkama, halı yıkama işlemlerinde tamamen doğal halı şampuanları ve son teknolojik makineler tercih eder. Kullanmış olduğumuz solüsyonlar ve makineler, halılarınızın zarar görmesine engel olurken halınızın kullanım ömrünü uzatır. Aynı zamanda organik halı deterjanlarımız ise ailenizin sağlığı için herhangi bir tehlike oluşturmaz. Profesyonel kadromuz ve güçlü ekipmanlarımız ile halılarınızı temizlemek için buradayız!

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz