Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tahtakale Mah. Özgürlük Sok. 10 Avcılar, Istanbul Avcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Koza Halı Yıkama, halı yıkama hizmetinde en iyiler arasında yer alır. Bunun en büyük nedeni rekabetçi fiyatları, kaliteli hizmeti ve uzun yıllardan bu yana elde ettiği deneyimidir. Piyasadaki lider halı firmalarından olan Koza Halı Yıkama, halı yıkama yöntemleri sayesinde halınızda biriken kirleri ve kalıplaşmış lekeleri etkileyici biçimde ortadan kaldırır. Sonuç olarak halılarınız, ilk günkü kadar parlak, temiz ve yumuşak bir hal alır. Koza Halı Yıkama’yı diğer firmalardan ayıran en önemli niteliklerden biri de bütün profesyonel ekibin deneyimli, eğitimli ve son derece bilgili olmasıdır. Koza Halı Yıkama, güvenilir ve profesyonel hizmetiyle isminden söz ettirir. Hızlı teslim süreleri, güvenilir hizmeti ve etkileyici temizlik yöntemleri ile müşterilerin beklentilerini karşılamayı başarır. Koza Halı Yıkama, halılarınızın dokusuna, tipine, teknik özelliklerine ve modeline göre değişen farklı yıkama metotları uygular. Bu da halınızın yıpranmasını ve ağarmasını engeller.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz