Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tahtakale Mah. Özgürlük Sok. 10 Avcılar, Istanbul Avcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Detaylı bir halı yıkama servisi arıyorsanız Koza Halı Yıkama sayesinde yüksek performanslı bir hizmet alabilirsiniz. Halı yıkama konusunda deneyimli olan uzmanlarımız, olası bir acil temizlik halinde en doğru insanlardır. Firma çalışanlarımız, en kısa zamanda adresinize gelip, halılarınızı sizden teslim alır ve tesisimizde getirip yıkama işlemine başlarlar. Güvenilir ve derinlemesine halı temizleme işlemlerinin en iyi adresi olan Koza Halı Yıkama, halı yıkama uygulamalarında doğal ve en kaliteli ürünleri tercih eder. Ekibimiz, halınızda meydana gelen leke ve kir kalıntılarını kolayca çözer ve yok eder. Bütün lekeleri temizleyecek tek bir malzeme olmadığından dolayı, her lekeyi değerlendirir ve özel solüsyonlarımızdan kullanırız. Koza Halı Yıkama, doğa dostu deterjanlar, son teknolojik su makineleri, vakumlama aletleri, leke çıkarma deterjanları ile halılarınızı en iyi şekilde arındırır.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz