Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tahtakale Mah. Özgürlük Sok. 10 Avcılar, Istanbul Avcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Koza Halı Yıkama olarak; müşteri memnuniyetine ve önceliğine odaklanıyoruz. Daima en kaliteli hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz. Halı yıkama ve temizlik işlemlerini son teknolojik yöntemlerle gerçekleştiriyor ve halınızı kusursuz şekilde size teslim ediyoruz. Firmamız, hijyen ve temizlik kurallarına uygun şekilde bir çalışma prensibine sahiptir. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kaliteye ve uygun fiyat politikasına önem veririz. İleri teknolojik alt yapımız ile sunmuş olduğumuz hizmetin kaliteli olmasını sağlarız. Mükemmeliyet odaklı hareket eder, en iyi halı yıkama hizmetini sağlamak için uğraşırız. Dürüstlüğü, mükemmelliği, ekip çalışmasını, dayanışmayı, güvenilirliği, çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseriz ve bunlara değer veririz. Yapmış olduğumuz düzenli AR-GE çalışmaları ile yenilikleri takip eder ve uygularız. Böylece müşterilerimizin beklentilerine ve taleplerine yanıt veririz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz