Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Tahtakale Mah. Özgürlük Sok. 10 Avcılar, Istanbul Avcılar / İstanbul

Firma Hakkında

Koza Halı Yıkama+C50 olarak halı temizliği için sadece en iyi makineleri ve yöntemleri kullanıyoruz. Müşterilerimizin halılarının tertemiz ve yumuşacık olmasını sağlıyoruz. Kaliteli servisimiz, güvenilir hizmetimiz ve son teknolojik ekipmanlarımızla halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini mümkün kılıyoruz. Temizleme solüsyonumuz verimli bir şekilde sterilize olur ve çabuk kurur. En önemlisi, sıcak su ekstraksiyon yöntemimiz çevre dostudur! Halınızı temizlemek için kullandığımız halı temizleme ürünleri organik bazlıdır ve son derece güvenlidir. Halı yıkama konusunda halınızın kalınlığına ve kirlilik durumuna göre farklı teknikler uygularız. Sıcak su çıkarma yöntemimiz, temizlik maddelerini belirli leke türüne göre uyarlayarak onları ortadan kaldırır. Koza Halı Yıkama, evcil hayvan lekelerinden yemek lekelerine kadar halıların yepyeni görünmesini ve hissettirmesini sağlayacak çözümlere sahiptir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz