Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Küçükbakkalköy Mah. Tevfik Fikret Cad. Günaydın Sok. 1 Dk:2 Atasehir, Istanbul Ataşehir / İstanbul

Firma Hakkında

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren ve halı temizliğinin öncü isimlerinden biri olan Narin Temizlik, kusursuz ve hesaplı bir temizlik hizmeti sağlar. Etkileyici temizlik, kaliteli hizmet ve yüksek memnuniyet ile beklentilerinize iyi bir biçimde yanıt verir. Narin Temizlik, sunmuş olduğu halı yıkama ve temizlik işlemlerinde her daim en iyiye odaklanır ve profesyonel bir sonuç vadeder. Lekeler, virüsler ve bakteriler, firmanın halı yıkama teknikleri ile ortadan kaybolur. Halı yıkama işleminden sonra halılarınızın renginde herhangi bir değişme olmaz ve halılarınız tertemiz şekilde teslim edilir. Narin Temizlik, halı yıkama endüstrisine yön vermeye devam ederken her geçen gün mutlu müşteri sayısını artırıyor. Etkili, güvenilir ve kaliteli halı yıkama hizmetinin diğer ismi olan Narin Temizlik ile siz de halılarınızın kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz