7 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Payitaht Halı

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Baspınar Osb Mah. 83203 Nolu Cad. Baspınar OSB 2. Blg. Sehitkamil, Gaziantep Şehitkamil / Gaziantep

Firma Hakkında

Payitaht Halı, sektöre giriş yaptığından bu yana binlerce müşteriye kusursuz hizmet sağladı. Geniş ve son teknolojik ekipmanlarla donatılmış olan tesisinde faaliyetlerine devam eden Payitaht Halı ile siz de kaliteli hizmet ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Payitaht Halı olarak; siz değerli müşterilerimize halı temizleme ve yıkama hizmetimizi hızlı teslimat, kurumsal hizmet ve garantili temizlik gibi ilkelerimiz doğrultusunda sunuyoruz. Piyasadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için çok çalışıyoruz. Deneyimli, eğitimli ve halı yıkama alanında tam donanımlı personellerimiz ile halılarınızın hijyenik bir hal almasını sağlıyor ve sağlığınızı destekliyoruz. Yüksek kapasiteli tesisimiz sayesinde, gün içinde yüzlerce halıyı yıkama ve temizleme gücüne sahibiz! Siz de kaliteli hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
7 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Payitaht Halı