0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Deniz Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Pirsultan Mah. 59145 Nolu Sok. 18 Sehitkamil, Gaziantep Şehitkamil / Gaziantep

Firma Hakkında

Halı yıkama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız; Deniz Halı Yıkama’yı tercih ederek halılarınızın üstün bir temizlik işleminden geçmesini sağlayabilirsiniz. Deniz Halı Yıkama, halı içlerine derinlemesine ulaşmak, kirleri kaldırmak ve topraklanmış kiri uzaklaştırmak için özel olarak formüle edilmiş temizleme solüsyonları ve son teknolojik ekipmanlar kullanır. Halı genellikle bir alana rahat ve sade bir his verirken, diğer döşeme yüzeylerine kıyasla lekelere, kire ve mikroplara karşı daha hassastır. Deniz Halı Yıkama, halı temizleme konusunda, halılarınızın yumuşak, temiz ve hijyenik kalmasına yardımcı olabilecek pratik bir çözüm sunar. Çocuklarınız, evcil hayvanlarınız varsa veya genellikle açık pencerelerden içeri giren duman ve kirlilik ile yoğun bir kentsel alanda yaşıyorsanız, Deniz Halı Yıkama’dan halı yıkama ve temizleme hizmeti talep edebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Deniz Halı Yıkama