5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Zeugma Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

23 Nisan Mah. 23 Nolu Sok. 5/A Sahinbey, Gaziantep Şahinbey / Gaziantep

Firma Hakkında

Zeugma Halı Yıkama profesyonel halı temizleme hizmetleri, halınızın derinlemesine temizlenmesini sağlar ve ömrünü uzatır. Deneyimli ve uzman ekibimiz, her türdeki halıları en iyi şekilde temizler ve size teslim eder. Müşteri memnuniyet garantili halı yıkama faaliyetlerimizle hep yanınızdayız. Sağlamış olduğumuz son teknolojik halı yıkama ve temizleme uygulamaları, iç mekanınızda tek tip halı görünümüne yardımcı olur, bakteri, mikrop ve enfeksiyonların yayılma riskini önler. Tercih ettiğimiz organik deterjanlar ve halı şampuanları, lekeleri ortadan kaldırır, halınızın doğal, estetik görünümünü ve dokusunu geri kazanmasını sağlar. Uygun yıkama ve temizlik işlemlerimiz, özellikle trafiğin yoğun olduğu alanlarda aşınma ve yıpranmanın etkilerini hafifletir. Zeugma Halı Yıkama olarak; eşsiz halı yıkama ve temizlik hizmetlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz!

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Zeugma Halı Yıkama