Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Yesilkent Mah. 57. Sok. 58 Sahinbey, Gaziantep Şahinbey / Gaziantep

Firma Hakkında

Simsekler Halı Yıkama, son teknolojik makineler, organik leke çıkarıcılar ve doğal halı şampuanları ile donatılmış uzman bir halı yıkama şirketidir. Halınızın türü her ne olursa olsun en iyi halı yıkama tekniğini belirleyip, büyük bir titizlikle uygularız. İşinde tam donanımlı personellerimiz, halılarınızın ve kilimlerinizin en uygun şekilde temizlenmesini sağlar. Simsekler Halı Yıkama olarak; halılarınızdaki bütün bakteri ve mikropları yüzde 99 oranında yok eden halı sanitasyon işlemi uyguluyoruz. Sıcak suyla yıkama yöntemi ile yapılan kapsamlı halı yıkama işlemi, standart buharlı yöntemden çok daha gelişmiştir. Bu teknik, kirlenmiş kilimleri, halıları ve paspasları temizlemek için oldukça etkilidir. İşlem esnasında mevcut kir ve leke izlerine özel olarak bir ön uygulama yapılır. Ardından gerekli yıkama ve temizlik tekniğine geçilir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz