0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu YıLDıZ HALı YıKAMA

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Uyanıs Mah. 1115. Sok. 12/A Keçiören , Ankara Keçiören / Ankara

Firma Hakkında

YıLDıZ HALı YıKAMA, halı temizleme sektörünün en tanınmış isimlerinden biridir ve şirket, en yaygın ev alerjenlerinin ortalama %94'ünü ortadan kaldırır. YıLDıZ HALı YıKAMA, ofis halısı, işletme halıları, ev halıları gibi her türlü halı çeşidini harika bir şekilde yıkar, temizler ve hijyenik hale getirir. Halılarınızın kurumasını beklemek için daha az zaman harcamak istiyorsanız, daha kısa kuruma süreleriyle derinlemesine temizlik yapabilecek bir halı temizleme şirketine ihtiyacınız vardır. YıLDıZ HALı YıKAMA, derinlemesine temizlik sunmasının yanı sıra, hızlı teslimat süreleriyle de müşteri memnuniyetini yüksek tutar. Halı yıkama ve temizleme hizmetlerinin çoğunda, alerjenlerin en kapsamlı şekilde uzaklaştırılmasını sağlamak için genellikle buharlı halı temizliği kullanılır. Sıcak suyla halı yıkama işlemi olarak da bilinen bu yöntem, YıLDıZ HALı YıKAMA’nın profesyonel olduğu alandır.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu YıLDıZ HALı YıKAMA