0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu YıLDıZ HALı YıKAMA

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Uyanıs Mah. 1115. Sok. 12/A Keçiören , Ankara Keçiören / Ankara

Firma Hakkında

Halı temizleme ve yıkama faaliyetlerinde profesyonel olan YıLDıZ HALı YıKAMA, döşeme materyallerinizin en iyi koşullar altında hijyenik hale gelmesini sağlar. Piyasada tecrübe edinmiş ve tam donanımlı şirketimiz ile her daim sizinleyiz! Yenilikçi halı yıkama araçlarımız, halıyı bir temizleme kimyasalıyla birleştirilmiş sıcak su ile buharlar ve temizler. İlk aşamamız, halı liflerini ve lekelerini gevşetmek amacıyla bir ön temizlik işlemi uygulamaktır. Sonrasında halıyı sterilize etmek ve temizlemek maksadıyla sıcak su çıkarma tekniğine geçeriz. Teknolojik makinelerimiz daha sonrasında sıcak su ve temizleme kimyasalının karışımını, halı içlerine birikmiş kalıntıları çözmek için halının derinliklerine iletir. Uyguladığımız güçlü bir vakumlama makinesi, sıcak su karışımını emer. Bu, halının tozunu ve kalıntılarını yok etmeye yardımcı olur.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
0 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu YıLDıZ HALı YıKAMA