Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Yayla Mah. 1425 Sok. 25/A Keçiören , Ankara Keçiören / Ankara

Firma Hakkında

Halı temizleme şirketlerinin çoğu rekabetçi bir fiyatı korumayı amaçlasa da, SÜPER HALı YıKAMA’nın ekonomik seçenekleri bütçenize zarar vermez. Halı yıkama hizmetinde kalite, kusursuz temizlik ve hijyen arıyorsanız; SÜPER HALı YıKAMA’yı tercih edebilirsiniz. Halı lifleri, alerjileri tetikleyebilen kir, toz, polen ve evcil hayvan tüylerini hapseder. Zamanla kirlenen ve inatçı lekelere maruz kalan halılar için tek yöntem halı yıkama hizmeti almaktır. Uzun yıllardan bu yana halı yıkama ve temizleme konusunda uzman olan SÜPER HALı YıKAMA, halılarınızı etkili şekilde temizler ve görünümünü iyileştirir. SÜPER HALı YıKAMA’nın halı yıkama işlemi için kullandığı yöntemler çok çeşitlidir. Halınızın yapısına, modeline ve türüne göre en ideal halı yıkama tekniği tercih edilir. SÜPER HALı YıKAMA’da halınıza uygulanan deterjanlar, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiştir

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz