Halı Yıkama Bul
9 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Protapis Yıkama Servisi

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Meydan Mah. 39001. Sok. 16 Seyhan, Adana Seyhan / Adana

Firma Hakkında

Kentin her yerine hizmet sunan, kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden ve müşteri memnuniyetine odaklanan Protapis Yıkama Servisi, en iyi halı yıkama şirketleri arasındadır. Protapis Yıkama Servisi halı yıkama uygulamaları ile halılarınız ve kilimleriniz, üstün bir temizlik işleminden geçer. Protapis Yıkama Servisi olarak; söz verdiğimiz tarihte halılarınızı teslim ediyoruz. Öncesinde halılarınızı sizden hızlıca teslim alıyor, en iyi deterjanlar ve halı ekipmanları ile olağanüstü bir temizlik uygulaması gerçekleştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz halı yıkama yöntemleri, halınızın türüne ve temizlik ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Buharlı halı yıkama ya da kuru halı yıkama yöntemlerini, son teknolojik makinelerimiz ile sunmaktayız. Halı yıkama işlemi sonrasında halılarınızdaki lekeler, kalıplaşmış kir, toz ve birikintiler derinlemesine temizlenir. Halınız ilk günkü görünümüne kavuşur.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
9 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Protapis Yıkama Servisi