Halı Yıkama Bul
9 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Protapis Yıkama Servisi

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Meydan Mah. 39001. Sok. 16 Seyhan, Adana Seyhan / Adana

Firma Hakkında

Halılar sıklıkla kullanılır, kir ve lekeler kaçınılmazdır. Zamanla, fabrikada uygulanan leke direnci daha az etkili hale gelir. Bu da halı yıkama gereksinimi ortaya çıkarır. Protapis Yıkama Servisi, halı yıkama ve temizleme hizmetinde uzmandır. Protapis Yıkama Servisi, uzun yıllardan bu yana kusursuz hizmet sağladığı için halı temizlemede güvenilir bir isim haline geldi. Halı temizleme ürünlerimiz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınıza zarar verecek maddeler içermez ve tamamen doğal bileşenler barındırır. Kullanmış olduğumuz halı yıkama teknikleri ve temizleyici ürünler, halılarınızın yıpranmasını önler ve kullanım ömrünü uzatır. Halı, bakterileri hapseden bir filtre görevi görür. Hem iç hem de dış ortamlardan kaynaklanan alerjenler ve diğer partiküller içerir. Uzman kadromuz ve son teknolojik cihazlarımızla halılarınızdaki bakterileri, lekeleri ve kirleri en iyi şekilde ortadan kaldırabiliriz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
9 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Protapis Yıkama Servisi