Halı Yıkama Bul
3 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Karabeyaz Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Ismetpasa Mah. Kıyıboyu Cad. 51208 Sok. Seyhan, Adana Seyhan / Adana

Firma Hakkında

Halı yıkama uygulamalarının önde gelen isimlerinden olan Karabeyaz Halı Yıkama, müşterilerine dürüstlük ve kaliteli hizmet ile en iyi temizlik sonuçlarını sunar. Müşterilerimizle güçlü, ömür boyu sürecek ortaklıklar kurma şeklimizle gurur duyuyoruz. Sadık ve memnun müşteri sayımız her geçen gün artıyor. Profesyonel halı yıkama sektöründe güvenilir bir hizmet sağlayıcı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Halı yıkama ve temizleme hizmetinde güvenilir, etkili ve uzun vadeli çözümler üretiyoruz. Her zaman dürüst, kibar, güvenilir, kararlı ve profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Üstlendiğimiz işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışıyor ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan sonuçlar sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz deterjanlar ile doğayı ve insan sağlığını koruyoruz. Halı yıkama solüsyonlarımız evcil hayvanlar, bitkiler ve insanlar için güvenlidir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
3 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Karabeyaz Halı Yıkama