47 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Lavanta Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Çiftlik Mah. Cumhuriyet Cad. 132/B Çavusbası Beykoz , Istanbul Beykoz / İstanbul

Firma Hakkında

Lavanta Halı Yıkama halı temizleme piyasasının en iyi ve en güvenilir isimlerindendir. Ofisinizdeki veyahut konutunuzdaki kilim ve halılarınız için detaylı bir temizlik programı uygulayacağımızdan şüpheniz olmasın. İşimizdeki odak noktamız, her daim müşteri beklentilerini fazlası ile karşılayabilmektir. Temizlik hizmetlerinde mükemmelliğe odaklanan Lavanta Halı Yıkama sayesinde halı ve kilimleriniz en iyi koşullarda temizlenir. Ürünlerinizi harika şekilde temizlemek için doğru araçlar ve şampuanlar kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Bütün faaliyetlerimiz ile gereksinimlerinizin etkili şekilde karşılanmasını sağlamayı amaç ediniriz. Lavanta Halı Yıkama olarak halı temizliğinde yüksek standartları koruyor ve bütçe dostu fiyat politikamızla da ek fayda sağlıyoruz. Halı yıkama uzmanlarımız, işinde uzun senelerden beri tecrübeli olan kişilerdir. Bu nedenle halılarınız ve kilimleriniz Lavanta Halı Yıkama bünyesinde güvendedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (3)

  • 5.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
47 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Lavanta Halı Yıkama