Halı Yıkama Bul

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Günesli Mah. 526/1 Sok. 9/B Yaghane, Konak, Izmir Konak / İzmir

Firma Hakkında

Halı temizliğinin önde gelen firmalarından biri olan Siltem Halı Yıkama, güvenilir, kaliteli ve üstün hizmetiyle farkını ortaya koyar. Siltem Halı Yıkama’nın kullanmış olduğu en iyi ekipmanlar ve doğal halı şampuanları ile halılarınız etkili biçimde temizlenir. Halılar, her türlü alerjeni, özellikle toz, kırıntı ve evcil hayvan tüylerini hapsedebilir. Tüm bunlar insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eder. Siltem Halı Yıkama, sağlığınızı desteklemek ve size hijyenik bir yaşam alanı sunmak adına halılarınızı profesyonel biçimde yıkar ve temizler. Temizleme işlemi sırasında, tüm halılara kiri ve lekeleri ayırmak için önceden püskürtme işlemi yapılır. Ardından kalan kirli suyu ve temizleme solüsyonunu çıkarmak için vakumlanır. Farklı lekeler farklı işlemler gerektirir, bu yüzden halılarınızı temizlerken karşılaştığımız her leke için ayrı temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 5.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz