Halı Yıkama Bul

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Günesli Mah. 526/1 Sok. 9/B Yaghane, Konak, Izmir Konak / İzmir

Firma Hakkında

Siltem Halı Yıkama olarak; müşteriye özel halı temizleme uygulamalarımız ile sektörün en iyilerinden biriyiz. Halı temizleme servislerimiz sayesinde piyasaya yön vermeyi sürdürüyoruz. Rakiplerimizden çok hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sağladığımız için gururluyuz. Siltem Halı Yıkama, iş yerinizin, ofisinizin veya mülkünüzün kilim ve halı çeşitleri için daha çok hijyen ve kullanım ömrü vadeder. İşinde deneyimli ve donanımlı çalışan ekibimizle birlikte, en iyi hizmeti sağlamak için büyük bir öz veri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halınızın, iş yeriniz ya da konutunuz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, ürünlerin harika bir şekilde temizliğini gerçekleştiriyor ve bütün işlemlerimiz sırasında halınızın zarar görmesini önlüyoruz. Doğal deterjanlarımız ve yeni nesil halı yıkama makinelerimiz ile güvenli işlem yapıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 5.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz