Halı Yıkama Bul
5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Nisah Halı ve Koltuk Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Yayla Mah. Fevzi Çakmak Cad. Saltuk Sok. 9 Tuzla, Istanbul Tuzla / İstanbul

Firma Hakkında

Nisah Halı ve Koltuk Yıkama, halılarınızı daha temiz ve hijyenik hale getirmek için sektör lideri ürünleri ve en iyi halı temizleme ekipmanlarını kullanır. Tercih ettiğimiz bütün solüsyon ve deterjanlar çeşitli testlerden geçmiştir ve standartlara uygundur. Nisah Halı ve Koltuk Yıkama olarak halılarınızda biriken tozları, kirleri, evcil hayvan tüylerini ve lekeleri etkili biçimde arındırıyoruz. Halınızın türüne göre tek veya iki aşamalı temizleme tekniklerini uyguluyor, halılarınızın zarar görmeden temizlenmelerini sağlıyoruz. Halı temizleme malzemelerimiz birinci sınıf çevre dostu ürünlerdir ve işlem sırasında toksik olmayan kir çıkarma yöntemleri uygularız. Halı yıkama ve temizleme solüsyonlarımız halılarınızdaki her türlü inatçı lekeyi ve izleri ortadan kaldırma konusunda başarılıdır. Halı yıkama ekipmanlarımız son teknolojik özellikler taşır ve asla halınıza zarar vermez.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 5.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Nisah Halı ve Koltuk Yıkama