Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Karlıktepe Mah. Soganlık Cad. Adem Yavuz Sok. 2 Kartal, Istanbul Kartal / İstanbul

Firma Hakkında

Uzun senelerden bu yana faaliyetlerine devam eden ve köklü bir firma olan Erva Halı Yıkama, sektörün öncü isimlerindendir. Kaliteli hizmet, etkileyici temizlik ve hızlı teslimat ile öne çıkan Erva Halı Yıkama, ekonomik fiyat politikasıyla da müşterilerini memnun eder. Erva Halı Yıkama halı yıkama hizmeti tam anlamıyla müşteri beklentilerini karşılar. Virüs, leke ve bakterilere karşı kendi özel yöntemlerini kullanır ve halılarınızı en iyi şekilde temizler. Halı yıkama ve temizleme uygulamasından sonra halılarınızın renkleri karışmaz, halılarınız kuru bir şekilde teslim edilir, kir ve lekelerinden arındırılır. Halı yıkama hizmetleri ile sektöre yön vermeye devam eden Erva Halı Yıkama, güvenilir, etkili ve kaliteli hizmetin diğer adıdır. Erva Halı Yıkama’nın uyguladığı yıkama ve temizlik işlemlerinin ardından halınız ilk günkü gibi görünür.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 5.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz