Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Karlıktepe Mah. Soganlık Cad. Adem Yavuz Sok. 2 Kartal, Istanbul Kartal / İstanbul

Firma Hakkında

Erva Halı Yıkama olarak şimdiye kadar çeşitli ekipman sağlayıcılarla çalıştık, onlarca halı şampuanlarını test ettik ve binlerce farklı halı gördük. Küresel uzmanlardan gelen sürekli girdilere ek olarak, kaliteyi garanti eden güçlü şirket içi uzmanlık oluşturduk. Şirketimizdeki tüm süreçler müşteri memnuniyeti odaklı ilerler. Siparişten tahsilata ve teslimata kadar her aşamada dürüstlük ve kaliteli hizmete odaklanırız. Dünyanın en iyi profesyonel ekipmanına yatırım yaptık. Son teknolojik makinelerimizle temizleme işleminden kurutmaya kadar kusursuz bir uygulama gerçekleştiriyoruz. Çok çeşitli sarf malzemeleri tercih ediyoruz. Çok sayıda şampuan, renk onarıcı, koku giderici, vb. ürünlerimizin hepsi özenle seçilmiş ve iyi temizlenecek şekilde test edilmiştir. Kullanmış olduğumuz deterjan ve sarf malzemeleri doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiştir.

Diğer Hizmetlerimiz

Yorumlar (1)

  • 5.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
5.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz