9 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Itina Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Hacı Ömer Mah. 11 Sok. 55 Siverek, Sanlıurfa Siverek / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Halı yıkama ve halı temizleme hizmetinin önde gelen isimlerinden biri olan Itina Halı Yıkama, güvenilir ve etkili bir hizmet sağlar. Halı yıkama gereksiniminiz için her türdeki halıyı özenle temizler ve size teslim eder. Itina Halı Yıkama, halınızın türüne göre farklı yıkama seçeneklerini kullanır. Buharla temizleme işleminde halıya ısıtılmış su ve kimyasallar püskürten ekipman kullanılır. Tercih edilen deterjan ve temizlik malzemeleri, halılar için özel olarak üretilmiştir. Kiri halıdan çıkarmak için vakumlama uygulaması da yapılır. Halı yıkama hizmetinde kuru temizleme yöntemi de tercih edilebilir. Bu yöntem, biyolojik olarak parçalanabilen temizleme bileşiğinin halı üzerine eşit şekilde yayılmasını içerir. Daha sonra halı fırçalanır ve vakumlanır. Su hasarına karşı hassas bir halınız varsa, bu işlem idealdir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
9 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Itina Halı Yıkama