Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Hasan Çelebi Mah. 2. Sok. 3 Siverek, Sanlıurfa Siverek / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Hijyen Halı Yıkama olarak; son teknolojik ekipmanlar ve yüksek kaliteli deterjanlar ile halı yıkama uygulamalarında fark yaratıyoruz. Üstelik uygun fiyat seçeneklerimizle de bütçenize zarar vermiyoruz. Tam eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz, hizmetlerini size profesyonel bir şekilde ulaştırmak için kendi alanlarında uzmanlaşmıştır. Firmamız halı yıkama ve temizlik işlemlerinde kuru veya buharlı temizleme hizmetleri sunar. Hangi yöntemi kullanacağımız kirlenmeye, halınızın en son temizlendiği zamandan bu yana geçen süreye, evcil hayvanlara, halının cinsine (yün, naylon, leke tutan, akrilik vb.) göre değişir. Ayrıca, kahve, çay, kan, kola, idrar, kırmızı şarap vb. lekeleri çıkarmak için organik ve kaliteli leke çıkarma solüsyonları kullanırız. Leke çıkarma, temizlik fiyatımıza ve temizleme sürecimize dahildir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz