5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Vimaı Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Yeni Mah. Vali Fuat Cad. 53 Sanlıurfa Merkez, Sanlıurfa Merkez / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Vimaı Halı Yıkama, kilim ve halı gibi eşyalarınızı verimli biçimde temizlemek adına gereken bütün ekipmanlara sahiptir. Uzman ekibiyle beraber, tek bir halı yıkama işleminde dahi hem derindeki lekeleri hem de yüzeydekileri çıkaracak yöntemler tercih eder. Vimaı Halı Yıkama, halınızın üstün bir temizlik işleminden geçmesini sağlamak adına organik temizleyiciler ve sıcak su kullanır. Halınız, üst tabakada yer alan kirlerden arındırılmak için ilk olarak vakumlanır. Ardından halınıza bir halı şampuanı uygulanır ve lif içlerinde bulunan kalıntıların yüzeye çıkmasını sağlanır. Bir süre halınıza sıcak su enjekte edilir. Bu işlem sonunda halınızın alt bölümündeki görünmeyen kirler parçalanır. Siz de en iyi halı temizlik ve yıkama hizmetiyle tanışmak için Vimaı Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Vimaı Halı Yıkama