7 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Sezgin Halı Yıka

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Osman Gazi Mah. 386. Sok. Sanlıurfa Merkez, Sanlıurfa Merkez / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Sezgin Halı Yıka’nın son teknolojik halı yıkama servisi, kilimlerinizi ve halılarınızı birinci sınıf görünümde tutabilir. Böylece kullanım ömrünü uzatabilir. Şirketimiz, özelleştirilmiş temizleme stilleri ve yöntemleri ile ürünlerinizdeki toz, bakteri ve küf oluşumlarının yayılmasını engeller. Halı yıkama hizmetimiz sizler için pek çok avantajı beraberinde getirir. En önemlisi birinci sınıf estetik görünüm, iyileştirilmiş iç mekan hava kalitesi ve artan kullanım ömrü bunlar arasındadır. Sezgin Halı Yıka olarak kilim ve halılarınız için en doğru ve gerekli olan temizleme uygulamalarını kullanırız. Her çeşit halı yıkama makinelerimiz, araçlarımız ve solüsyonlarımız, halınızın estetik görünümünü ve doğal dokusunu geri kazandırır. Halı yıkama sırasında tercih ettiğimiz renk koruyucu ürünler ile gelecekteki olası sorunların önlenmesini de sağlarız.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
7 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Sezgin Halı Yıka