Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Ulubatlı Mah. Yunus Emre Cad. 79/A Sebat Apt. Sanlıurfa Merkez, Sanlıurfa Merkez / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Osmanlı Halı Yıkama’nın profesyonel halı temizleme hizmetleri, halınızı birinci sınıf durumda tutabilir ve ömrünü uzatabilir. Firmamız, üstün temizleme kalitesi ve yöntemleri ile halılarınızdaki bakteri, mikrop, toz ve küfün yayılmasını azaltır. Birinci sınıf estetik, uzun kullanım ömrü ve iyileştirilmiş iç mekan hava kalitesi, sağladığımız halı temizleme hizmetinin önemli olmasının nedenlerinden sadece birkaçıdır. Osmanlı Halı Yıkama olarak halılarınız için en uygun olan yıkama ve temizleme yöntemlerini kullanırız. Bütün halı yıkama ekipmanlarımız ve deterjan çeşitlerimiz, halınızın doğal, estetik görünümünü ve dokusunu geri kazandırır. Bütün bunlar halılarınızın ömrünü uzatır. İşlem sırasında tercih ettiğimiz halı koruma solüsyonları ile gelecekteki olası problemlerin önlenmesini de sağlarız. Her türlü işletme veya konut halısı temizliği için daima hizmete hazırız.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz