Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Hakimdede Mahallesi Kule Caddesi No:56-1 Merkez / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Address Halı Yıkama Tesisi 2004 yılında profesyonel halı temizliği yapılması amacıyla kurulmuş ve sektöründe en iyi hizmet veren firmalardan biri olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar, halı yıkama işleminin profesyonel bir hizmet anlayışı gerektirdiğinin farkında olan Address Halı Yıkama Tesisi, bu amaçla gerek ekibini gerekse ekipmanlarını yenilemiş ve geliştirmiştir. Firmamızda yalnızca halı temizliği üzerine hizmet verilmektedir. Tüm işlem boyunca halıların hijyenik bir şekilde işlem sırasını takip etmesine özen gösterilmektedir. Halılarınız evinizden teslim alınıp, temizlendikten sonra evinize teslim edilene kadar bu temizliğin muhafazası garanti edilebilmektedir.

Misyonumuz...
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Şanlıurfa’nın her köşesinde müşterilerine kalitesini ispat etmek ve en iyi standartlarda temiz ve güvenli ortamlar oluşturmak...

Vizyonumuz...
Hızla gelişimlerin yaşandığı günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek aktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olmak...

  • Address Halı Yıkama Tesisi, halı temizliği ve bakım alanında üstlendiği her işi en iyi kalitede yapmayı prensip edinmiştir.
  • Meslek dalımızda toplam kalitenin ayrılmaz unsurları olan; Müşteri değerlerine saygıyı, kendi değerlerine saygı olarak kabul eder.
  • Güler yüzlü, sorumluluk sahibi, saygıyı yaşam biçimi belirlemiş elemanlarla hizmet verir.
  • Olası anlaşmazlıklarda tüketici haklarını peşinen kabul eder ve yasalar çerçevesinde karşı tarafa olan sorumluluğunu mutlaka yerine getirir.
  • Müşterilerine, mutlaka söz verdiği zaman dilimi içinde hizmet verir.

Galeri

Firma Harita Konumu

Diğer Hizmetlerimiz

  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz