5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Yardımcı Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Bamyasuyu Mah. 152. Sok. 2/B Haliliye, Sanlıurfa haliliye / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Yardımcı Halı Yıkama uzman halı ve kilim yıkama hizmetlerimizle, ürünlerinizin derinlemesine temizliğini gerçekleştiririz. Aynı zamanda halılarınızın kullanım ömrüne katkıda bulunuruz. Tecrübeli ve işinde profesyonel olan personellerimiz, her yapıdaki kilim ve halıları en iyi biçimde temizler ve kısa süre içinde teslimat gerçekleştirir. Yüksek memnuniyet garantili halı temizliği servisimiz ile hep yanınızdayız. Sunduğumuz yeni nesil teknolojik halı temizleme teknikleri, alanınızda birörnek halı görünümüne destek olur. Ayrıca akarların, bakterilerin, mikrop ve enfeksiyonların yayılma olasılığını düşürür. Kullandığımız doğal içerikli deterjanlar ve halı şampuanları, halınızda yer etmiş lekeleri ortadan kaldırır. Sonuç olarak halınızın doğal, estetik dokusunu geri kazanmasını kolaylaştırır. Yardımcı Halı Yıkama olarak; harika bir halı yıkama servisini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz!

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Yardımcı Halı Yıkama