5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Kılınç oto & Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Karaotlak Mah. Gaydın Güven Gürkan Cad. 17 Halfeti, Sanlıurfa haliliye / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Kılınç oto & Halı Yıkama, onu en iyi seçenek yapan bir dizi hizmet ve rekabetçi fiyatlar sunan lider halı temizleme şirketlerinden biridir. Kılınç oto & Halı Yıkama halı yıkama uygulamaları sayesinde halılardaki lifler derinlemesine temizlenir, görünür lekeler, bakteriler ve alerjenler ortadan kalkar. Kılınç oto & Halı Yıkama’yı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden biri, tüm uzman teknisyenlerin temizleme yöntemleri konusunda eğitilmiş, sertifikalı ve sektörde uzun yıllardır deneyimli olmalarıdır. Kılınç oto & Halı Yıkama, etkili ve profesyonel bir hizmet sağlar. Hızlı teslimat, kaliteli ve güvenilir bir hizmet vadeden Kılınç oto & Halı Yıkama, uygun fiyat politikasıyla müşterilerini memnun eder. Şirket, halınızın tipine, modeline ve özelliklerine göre farklı halı yıkama stratejileri uygular. Böylece halınızın zarar görmesi, ağarması ve yıpranması önlenirken, derinlemesine bir temizlik gerçekleşir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Kılınç oto & Halı Yıkama