Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Ulubag Mah. Mardin Yolu 16308 Sok. 17 Haliliye, Sanlıurfa haliliye / Şanlıurfa

Firma Hakkında

Piyasaya giriş yaptığından beri binlerce kişiye kaliteli hizmet sunan Gap Halı Yıkama, sektörün en çok tercih edilen şirketlerinden biridir. Büyük ve yeni nesil makineler ile donatılmış olan tesisimizde, halı yıkama ve temizleme uygulamalarını en iyi biçimde yerine getiririz. Siz değerli müşterilerimize halı temizliği hususunda kurumsal hizmet, hızlı teslim ve garantili sonuçlar vadediyoruz. Gap Halı Yıkama olarak; sektörde meydana gelen yenilikleri ve gelişmeleri yakında takip ediyor, sizlere fayda sağlayacak olan bütün yenilikleri hızlıca benimsiyor ve hayata geçiriyoruz. Yüksek kapasiteli halı yıkama ve temizleme tesisimiz ile günde yüzlerce halıyı temizleme gücümüz bulunmaktadır. Siz de güvenilir, kaliteli ve üstün hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilir, avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz