Halı Yıkama Bul

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Fatih Sultan Mehmet, Alsancak Çalışma, Ferah Sokak. No: 1/A, 41320 Kartepe / Kocaeli

Firma Hakkında

En iyi ve en kaliteli halı temizleme hizmetlerini sunan Pamuk Halı ve Koltuk Yıkama, halı yıkama sektöründe uzunca bir geçmişe sahiptir. Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetiyle sektöre yön vermeyi sürdüren Pamuk Halı ve Koltuk Yıkama sayesinde halılarınız kapsamlı temizlik işleminden geçer. Pamuk Halı ve Koltuk Yıkama olarak temel önceliğimiz hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Bu nedenle halı temizleme ve yıkama uygulamalarının hepsini, prosedürlere uygun bir biçimde tamamlıyoruz. Profesyonel çalışanlarımızla beraber, işletmelerin ve ailelerin güvenli, temiz ve hijyenik kalmalarını destekliyoruz. Halılarınızın gereksinim duyduğu yıkama yöntemlerini ve tekniklerini kullanıyor, derinlemesine temizlik vadediyoruz. Pamuk Halı ve Koltuk Yıkama, uygun fiyatlı halı temizliği ve yıkama hizmetiyle de bütçenize destek olur. En iyi ve en hesaplı hizmetlerimizle sizin için buradayız!

Galeri

Firma Harita Konumu

Diğer Hizmetlerimiz

  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Perde Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz