Halı Yıkama Bul
36 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Derinsu Halı Yıkama & Overlok

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Çınarlı Mah. Seyran Sok. 12/A Derince, Kocaeli Derince / Kocaeli

Firma Hakkında

Halı ve kilimler, sahip olduğunuz en önemli eşyalar arasındadır. Ev halısı temizliği ve ticari halı temizliği söz konusu olduğunda bir adım öne çıkan Derinsu Halı Yıkama & Overlok, üstün bir hizmet sunar. Güvenilir, kaliteli ve hızlı teslimat ile adından bahsettiren Derinsu Halı Yıkama & Overlok sayesinde halılarınız tertemiz olur! Halılarınızın rutin olarak profesyonel bir şekilde yıkanıp temizlenmesi, ürünlerinizin ömrünü uzatır ve performansını artırır. Derinsu Halı Yıkama & Overlok’nın uygulamış olduğu halı temizleme teknikleri, halınızın kusursuz temizliğini mümkün kılar. Derinsu Halı Yıkama & Overlok, inatçı halı lekeleri, halı içlerinde biriken toz ve bakteriler, zamanla oluşan kokular gibi problemleri de ortadan kaldırır. Siz de Derinsu Halı Yıkama & Overlok’dan halı yıkama hizmeti talep edebilir, halılarınızın temizlenmesini ve ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz!

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
36 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Derinsu Halı Yıkama & Overlok