5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Öz Halı ve Perde Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Yarımburgaz Mah. Fatih Cad. 43/A Küçükçekmece, Istanbul Küçükçekmece / İstanbul

Firma Hakkında

Halılarınız ve kilimleriniz her ne kadar kirli olursa olsun, Öz Halı ve Perde Yıkama’nın uyguladığı metotlar sayesinde ürünleriniz ilk günkü gibi temiz ve ışıltılı bir hal alabilir. Müşteri memnuniyet garantili servislerimiz, işinin ehli uzmanlarımız ve güçlü ekipmanlarımız sayesinde tüm beklentilerinize yanıt verme kapasitesine sahibiz. Hepimizin bildiği üzere halı ve kilimler, iç mekanlar için hem güzel hem de konforlu bir alan yaratır. Fakat, aynı zamanda halılar kire, mikroplara, bakterilere ve çeşitli lekelere en çok maruz kalan eşyalardır. Bu nedenle Öz Halı ve Perde Yıkama olarak; halılarınızın lüks görünümlerini her daim korumalarını ve tertemiz görünmelerini sağlıyoruz. Halılarınız için en iyi yöntemleri kullanıyor ve onların yıpranmasını önleyip, derinlemesine temizlenmesini mümkün kılıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
5 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Öz Halı ve Perde Yıkama