9 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Protem Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Burak Mah. 66. Sok. 17 Sehitkamil, Gaziantep Şehitkamil / Gaziantep

Firma Hakkında

Şehrin her yerine halı yıkama servisi sağlayan, müşteri memnuniyet odaklı faaliyetlerini sürdüren ve kurumsal hizmet anlayışı ile fark yaratan Protem Halı Yıkama, en güvenilir halı temizleme firmalarından biridir. Protem Halı Yıkama, halı temizleme ve yıkama işlemleri ile kilim ve halılarınızın ilk günkü görünümlerine kavuşmasını sağlar. Protem Halı Yıkama olarak anlaştığımız tarihte halılarınızı sizlere teslim ederiz. Öncesinde ise ürünlerinizi adresinizden teslim alır, yüksek kaliteli halı şampuanları ve güçlü makinelerimiz ile özel yıkama işlemlerimizi uygularız. Tercih ettiğimiz halı temizleme metotları, halınızın modeline, dokusuna ve kirlilik yüzdesine göre farklılaşır. Kuru halı yıkama yöntemi, sıcak suyla halı yıkama yöntemi ya da buharlı halı temizliği gibi teknikleri, yeni nesil makinelerimiz ile en iyi şekilde gerçekleştiririz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
9 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Protem Halı Yıkama