Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Onat Kutlar Mah. 55068 Nolu Sok. 18 Sehitkamil, Gaziantep Şehitkamil / Gaziantep

Firma Hakkında

Menekse Halı Yıkama olarak halı ve kilim yıkamak için yalnızca en iyi araçları ve teknikleri tercih ediyoruz. Müşterilerimizin ürünlerinin etkileyici biçimde temiz ve yumuşacık olmasını mümkün kılıyoruz. Kaliteli, güvenilir hizmetimiz ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarımızla kilimlerinizin ve halılarınızın en iyi şekilde yıkanmasını sağlayabiliyoruz. Halı yıkarken uyguladığımız temizleme formüllerimiz verimli bir şekilde sterilize olur ve hızlıca kurur. En önemlisi, sıcak su kullanım stilimiz doğa dostudur! Halınızı kirlerden arındırmak için kullandığımız halı ürünleri organik içeriklidir ve son derece güvenlidir. Halı yıkama işlemlerinde halınızın niteliklerine ve kirlilik durumuna göre değişik teknikler uygularız. Sıcak sulu yıkama stilimiz, temizlik ürünlerini farklı leke çeşitlerine göre uyarlayarak lekeleri iyice çözer.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz