12 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Kalemci Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Fatih Mah. Nüket Celal Ersoy Blv. 19/A Sehitkamil, Gaziantep Şehitkamil / Gaziantep

Firma Hakkında

Kalemci Halı Yıkama olarak, kişiye özel halı yıkama sistemlerimiz ile piyasanın en iyi şirketlerinden biriyiz. Halı yıkama hizmetimiz sayesinde sektöre yön vermeye devam ediyoruz, çok daha hızlı ve ekonomik servis sunuyoruz. Kalemci Halı Yıkama, evinizin en değerli halı ve kilim türleri için daha fazla hijyen ve daha uzun ömürlü temizlik yöntemleri tercih ediyor. Kalemci Halı Yıkama olarak; tam anlamıyla eğitimli, bilgili ve deneyimli personellerimizle hizmet sağlıyoruz. Halınızın eviniz için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu yüzden eşyalarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlarken, son teknolojik yöntemlerimiz ve organik malzemelerimizle, halılarınızın korunmasını ve harika görünmesini de mümkün kılıyoruz. Kapsamlı ve güvenilir bir halı yıkama hizmeti için daima yanınızdayız!

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
12 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Kalemci Halı Yıkama