12 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Evrim Halı Yıkama

Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Selimiye Mah. 64073 Nolu Sok. 22 Sehitkamil, Gaziantep Şehitkamil / Gaziantep

Firma Hakkında

Profesyonel halı temizliği ve yıkama işlemlerinde deneyimliyiz. Evrim Halı Yıkama, halı yıkama uygulamaları söz konusu olduğunda sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. Müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sağlama gayreti gösteriyoruz ve faaliyetlerimizi bu bakış açısıyla devam ettiriyoruz. Kilimleriniz ve halılarınız için asla sert kimyasallar kullanmıyor, ürünlerinizin yıpranmasını ve zarar görmesini engelliyoruz. Ofis, iş yeri ve ev halıları olmak üzere bütün halı çeşitlerini etkili şekilde temizliyoruz. Evrim Halı Yıkama olarak; deneyimli ve işinde profesyonel ekibimizle birlikte halılarınızın ihtiyaç duyduğu yıkama uygulamalarını tercih ediyoruz. Üstün kaliteli hizmetimiz ile müşteri beklentilerini karşılamayı başarıyoruz. Makul fiyatlarımız, son teknolojik ekipmanlarımız ve organik halı şampuanlarımız ile yüksek performanslı halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0,00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0,00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz
 
12 kişi bu sayfayı ziyaret etti Firma Sorumlusu Evrim Halı Yıkama