Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Sanayi Mah. Sehit Ertugrul Polat Cad. 8/D Güneydogu Is Mrk. Sehitkamil, Gaziantep Şehitkamil / Gaziantep

Firma Hakkında

Kapsamlı bir halı temizleme hizmeti arıyorsanız Demka Halı Yıkama ile kusursuz hizmet elde edebilirsiniz. Halı yıkama profesyonellerimiz, herhangi bir acil temizlik için doğru kişilerdir. Ekibimiz, kısa sürede gelip herhangi bir lekeyle ilgilenebilir ya da halınızı buharla temizleyerek, hijyen sunabilir. Etkili ve güvenilir halı yıkamanın adresi Demka Halı Yıkama, halı temizliğinde en kaliteli ve en doğal malzemeleri kullanır. Çalışanlarımız, halılarınızda oluşan lekeleri de derinlemesine giderir. Tüm lekeleri çıkaracak tek bir kimyasal yoktur. Her leke değerlendirilmeli ve ayrı ayrı muamele edilmelidir. Demka Halı Yıkama, güçlü sıcak su aspiratörleri ve elektrikli süpürgeler, çevre dostu deterjanlar, leke çıkarma çözümleri, tarih ve saatinize uygun 7 günlük hizmet ve bütçe dostu fiyatlar vadeder.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz