Bu Firmayı Favorilere Ekle Favorilere Eklendi

Yesilkent Mah. Hava Alanı Üzeri Çevik Bulgur Arkası Sahinbey , Gaziantep Şahinbey / Gaziantep

Firma Hakkında

Halı temizleme ve yıkama servisine gereksinim duyuyorsanız; Osman Halı Yıkama’dan hizmet talep ederek halılarınızın üstün bir temizlik işlemine tabi olmasını mümkün kılabilirsiniz. Osman Halı Yıkama, halılarınızın en ücra noktalarına ulaşmak, kalıntıları çözdürmek ve topraklanmış kirleri yok etmek için yüksek performanslı halı yıkama ürünleri ve güçlü ekipmanlar tercih eder. Halılar çoğunlukla iç mekanlara sade ve rahat bir his sağlarken, başka döşeme yüzeylerine oranla kirlere, lekelere ve mikroplara karşı daha çok meyillidir. Osman Halı Yıkama, halı yıkama konusunda profesyonel ve pratik bir çözüm sağlar. Evcil hayvanlarınız ya da çocuklarınız varsa, aşırı duman ve çevre kirliliğine maruz kalıyorsanız; Osman Halı Yıkama’nın halı temizleme ve yıkama hizmetleri ile kusursuz görünen halılara sahip olabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • 0.00
  • Ortalama
Hizmet “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Kalite “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin aldığı hizmet kalitesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00
Fiyat “Bu firmadan hizmet alan müşterilerin hizmetlerine karşılık fiyat değerlendirmesi için vermiş olduğu puanların ortalaması”
0.00

Yorum Ekle

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak !!!
Hizmet “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Kalite “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Fiyat “Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc maximus, nulla ut commodo sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.”
Adınız:
E-Posta Adresi:
Yorumunuz